logo_bip.gif

chor banner

MASCOT STANDARD FRONT2 1

Logowanie

Odwiedziło nas już:

1713922
Dzisiaj
Wczoraj
Ten tydzień
Ten miesiąc
All days
2109
2157
9310
44652
1713922

Szukaj na stronie

 
Informujemy, że Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez Szkołę Podstawową nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Pawła II w Ciechanowie, adres: ul. Czarnieckiego 40 Ciechanów 06-400 jako Administratora danych. W celu skontaktowania się z Inspektorem Danych Osobowych - Panią Beatą Duch-Kosiorek,  napisz pod adres e-mail: b.duch@obslugarodo.pl

Twoje dane będziemy przechowywać do czasu załatwienia Twojej sprawy i wygaśnięcia roszczeń z nią związanych. Przysługuje Ci prawo dostępu do swoich danych oraz otrzymania ich kopii, poprawienia, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych w każdym czasie. Podanie danych jest dobrowolne.

 

 Nabór

Prosimy o potwierdzenie decyzji zapisu dziecka do klasy pierwszej / oddziału przedszkolnego w Szkole Podstawowej nr 7 w Ciechanowie. Należy pobrać i wypełnić niżej załączony dokument, a następnie przesłać e-mailem na adres szkola_p7@wp.pl lub w formie papierowej wrzucić do skrzynki znajdującej się w sekretariacie uczniowskim w dniach od 8 do 15 kwietnia 2021 roku.

POTWIERSZENIE WOLI RODZICA W ZAKRESIE PRZYJĘCIA KANDYDATA DO SZKOŁY (KLASA I / ODDZIAŁ PRZEDSZKOLNY)

 

dyplom

dyplom

 

 

Szanowni Państwo,
Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna w Ciechanowie informuje, że w celu zwiększenia dostępności usług z zakresu pomocy psychologiczno-pedagogicznej uruchomiła 3 infolinie:

1. Telefoniczny dyżur psychologa w każdy poniedziałek od 11.00 do 13.00 pod tel. 515 96 97 43
2. Telefoniczny dyżur specjalisty (psychologa lub pedagoga) dotyczący spraw i dokumentacji na Zespół Orzekający od poniedziałku do piątku od 11.00 do 13.00 pod tel. 501 13 18 19
3. Telefoniczny dyżur logopedy w poniedziałki od 11.00 do 13.00, czwartki  od 11.00 do 13.00, piątki od 10.00 do 12.00 pod tel. 515 96 97 43

DYŻURY LOGOPEDY

DYŻURY PSYCHOLOGA

INFOLINIA - ZESPOŁY ORZEKAJĄCE

 

Bezpieczny powrót do szkoły uczniowie 1        Bezpieczny powrót do szkoły rodzice 1

 

Drodzy rodzice i uczniowie

W sprawie uzgodnień dotyczących gry na boisku przy Szkole Podstawowej nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi proszę o kontakt

p. Pawłem Nowotka nr tel. 500 829 427

Dyrekcja Szkoły

zobacz nasze wiadomości22

plakat

W pierwszym dniu kalendarzowej Wiosny, tj. 21 marca, przypada Międzynarodowy Dzień Lasów (MDL). W tym roku obchodzony był pod hasłem „Odbudowa lasów: droga do odnowy i dobrego samopoczucia”.

Polscy leśnicy od wielu lat podkreślają znaczenie zielonych terenów dla zdrowia każdego z nas. Zdrowe lasy - to zdrowi ludzie, gdyż to zielone tereny wpływają korzystnie na zdrowie fizyczne i psychiczne każdego znas. Lasy dostarczają czyste powietrze, bogatą w składniki odżywcze żywność, składniki do produkcji leków, czystą wodę i piękną przestrzeń do rekreacji. 

Niestety, świat traci co roku 10 mln ha lasów (powierzchnia równa terytorium Islandii), a degradacja ziemi dotyka prawie 2 mln ha, czyli obszaru większego niż Ameryka Południowa.

Szkolne Koło LOP zachęciło Wszystkich - na Facebooku szkoły - do podejmowania działań, których celem było uświadomienie sobie roli i znaczenia lasów oraz drzew. Aby włączyć się w obchody MDL należało obejrzeć i udostępnić spot MDL https://www.lasy.gov.pl/pl/informacje/aktualnosci/lasy-to-droga-do-zdrowia-i-odnowy-miedzynarodowy-dzien-lasow-2021  Można było napisać post lub udać się na spacer do swojego ulubionego lasu, zrobić zdjęcie, i podzielić się nim z innymi.  Zachęcono też do otagowania materiałów - hashtag #IntlForestDay

Szkoła otagowała swój materiał związany z obchodami MDL 2021 na  hashtagu #IntlForestDay. Uczyniła to również Karolina Filipowicz, uczennica klasy 7 b, która otagowała zdjęcia Lasu Śmiecińskiego.

Amelka Tańska, uczennica klasy 8 b, członek SK LOP wykonała prezentację multimedialną, w której przedstawiła historię powstania Święta, jego cele, założenia, z uwzględnieniem tegorocznych działań oraz przetłumaczyła z języka angielskiego na język polski spot tegorocznej edycji.   

https://docs.google.com/presentation/d/1E3inZpYJKhv9WvrdjEbav8Qb4GZedoN6oqjzXfETNqw/edit?fbclid=IwAR2RsrCObGA_TjeJhx2TBEp-PKlk9YGt5AXP8lLQeE61Mlm0-SAL_lIvTEE#slide=id.p

Członek SK LOP, Przemek Pawlicki z klasy 8 b, swoje zdjęcia wzbogacił w informacje, nawiązujące do roli lasów w naszym życiu, np. Drzewa to nasi przyjaciele, dzięki którym możemy oddychać.

 Uczniowie napisali również posty na Facebooku Szkoły:

 W Lesie Śmiecińskim znajduję się dość charakterystyczna wieża, paryżanie mają Eiffla, ciechanowianie mają… Stalową konstrukcje wznosząca się podobno, aż do 107 m od gruntu.

Jest to największa atrakcja w tym miejscu, widoczna nawet z kilku kilometrów. Ponadto w lesie jest kilka wytyczonych (wydeptanych) ścieżek, w sam raz na spacer, czy przejażdżkę rowerem. Co roku, odbywa się tu także bieg przełajowy, w którym uczestniczą również uczniowie Naszej szkoły. Niedawno miała miejsce ścinka i zrywka niebezpiecznych i starych drzew. Na ich miejsce zostaną posadzone nowe drzewka.

                                                                                                      Mateusz Smardzewski, kl. 6 ai

 

Las Gołocki to las, który poza wartościami przyrodniczymi i zdrowotnymi, ma znaczenie historyczne. W przeszłości był świadkiem wielu tragedii. Podczas spaceru po lesie można m.in. natknąć się na pomnik poświęcony zamordowanym w latach 1945-1948 żołnierzom Armii Krajowej, Narodowych Sił Zbrojnych oraz Narodowego Zjednoczenia Wojskowego przez oddziały Służby Bezpieczeństwa.

                                                                                              Aleksandra Paprocka, kl. 8b, członek SK LOP

Zdjęcia ulubionego lasu przesłały też Adrianna Podlińska z klasy 8 b oraz Anastazja Ostaszewska z klasy 7 di.

Dziękujemy Wszystkim, którzy zaangażowali się w obchody Międzynarodowego Dnia Lasów 2021.

Zachęcamy do częstego odwiedzania lasów Nadleśnictwa Ciechanów i obserwacji budzącej się do życia przyrody, ale pamiętajmy o lasach na całym świecie.

                                                                                        Opiekun SK LOP Małgorzata Nowakowska

las gołocki 1   las gołocki 6

las śmieciński 3   las śmieciński 5

las śmieciński 2   las śmieciński 6