MASCOT STANDARD FRONT2 1

Informujemy, że Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez Szkołę Podstawową nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Pawła II w Ciechanowie, adres: ul. Czarnieckiego 40 Ciechanów 06-400 jako Administratora danych. W celu skontaktowania się z Inspektorem Danych Osobowych - Panią Beatą Duch-Kosiorek,  napisz pod adres e-mail: b.duch@obslugarodo.pl

Nabór

Prosimy o potwierdzenie decyzji zapisu dziecka do klasy pierwszej / oddziału przedszkolnego w Szkole Podstawowej nr 7 w Ciechanowie. Należy pobrać i wypełnić niżej załączony dokument, a następnie przesłać e-mailem na adres szkola_p7@wp.pl lub w formie papierowej wrzucić do skrzynki znajdującej się w sekretariacie uczniowskim w dniach od 8 do 15 kwietnia 2021 roku.

POTWIERSZENIE WOLI RODZICA W ZAKRESIE PRZYJĘCIA KANDYDATA DO SZKOŁY (KLASA I / ODDZIAŁ PRZEDSZKOLNY)

dyplom

Szanowni Państwo,
Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna w Ciechanowie informuje, że w celu zwiększenia dostępności usług z zakresu pomocy psychologiczno-pedagogicznej uruchomiła 3 infolinie:

1. Telefoniczny dyżur psychologa w każdy poniedziałek od 11.00 do 13.00 pod tel. 515 96 97 43
2. Telefoniczny dyżur specjalisty (psychologa lub pedagoga) dotyczący spraw i dokumentacji na Zespół Orzekający od poniedziałku do piątku od 11.00 do 13.00 pod tel. 501 13 18 19
3. Telefoniczny dyżur logopedy w poniedziałki od 11.00 do 13.00, czwartki  od 11.00 do 13.00, piątki od 10.00 do 12.00 pod tel. 515 96 97 43

DYŻURY LOGOPEDY

DYŻURY PSYCHOLOGA

INFOLINIA - ZESPOŁY ORZEKAJĄCE

Bezpieczny powrót do szkoły uczniowie 1        Bezpieczny powrót do szkoły rodzice 1

Drodzy rodzice i uczniowie

W sprawie uzgodnień dotyczących gry na boisku przy Szkole Podstawowej nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi proszę o kontakt

p. Pawłem Nowotka nr tel. 500 829 427

Eko 1

Angelika Jankowska kl. 6d

Co roku 14 lutego nasza szkoła uczestniczyła w Eko-walentynkach - akcji ekologiczno-zdrowotnej związanej z udziałem szkoły w programie ,,Moje miasto bez elektrośmieci" oraz w ,,Programie dla szkół". Uczniowie z  sercem dla naszej planety Ziemi  brali udział w zbiórce elektrośmieci, w zamian otrzymując owocową walentynkę.

W tym roku pandemia nie pozwoliła zorganizować zbiórki elektrośmieci w szkole. Do eko-walentynkowej akcji  inaczej, ale także z sercem dla Ziemi, przyłączyło się wielu uczniów naszej szkoły, którzy wykonali prace ekologiczne z wykorzystaniem odpadów. Pomysłowe i oryginalne  eko-walentynkowe prace wykonali:

Nadia Łebkowska- klasa Ia
Blanka Michalska-klasa Ia
Jan Gross-klasa IIa
Michał Żórawski-klasa IIa
Bartosz Michalski-klasa VIIa
Weronika Rogalska-klasa VIIb

Uczniowie klasy klasy VI d wykonali swoje prace na zdalnych zajęciach plastyki  pod kierunkiem pani Hanny Długołęckiej.

Oto oni: Bartosz Boczkowski, Rafał Bednarski, Laura Celmer, Emilia Gryczan, Zofia Jakimiec, Angelika Jankowska, Szymon Jędraszczyk, Oliwia Kozłowska, Emilia Kurowska, Maja Kuskowska, Wiktor Losz,  Mateusz Pszczółkowski, Mikołaj Skowroński, Alicja Smolińska, Antoni Szafrański, Julia Szniter, Karol Tuchewicz, Jakub Więckowski i Zofia Wiśniewska.

Gratulujemy pomysłów i serdecznie  dziękujemy za zaangażowanie.

Eko 2   Eko 3

Bartosz Michalski kl. 7a                                                Blanka Michalska kl. 1a

Eko 4   Eko 5

Wiktor Losz kl. 6d                                                        Mikołaj Skowroński kl. 6d