logo_bip.gif

chor banner

MASCOT STANDARD FRONT2 1

Logowanie

Odwiedziło nas już:

1713948
Dzisiaj
Wczoraj
Ten tydzień
Ten miesiąc
All days
2135
2157
9336
44678
1713948

Szukaj na stronie

 
Informujemy, że Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez Szkołę Podstawową nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Pawła II w Ciechanowie, adres: ul. Czarnieckiego 40 Ciechanów 06-400 jako Administratora danych. W celu skontaktowania się z Inspektorem Danych Osobowych - Panią Beatą Duch-Kosiorek,  napisz pod adres e-mail: b.duch@obslugarodo.pl

Twoje dane będziemy przechowywać do czasu załatwienia Twojej sprawy i wygaśnięcia roszczeń z nią związanych. Przysługuje Ci prawo dostępu do swoich danych oraz otrzymania ich kopii, poprawienia, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych w każdym czasie. Podanie danych jest dobrowolne.

 

 Nabór

Prosimy o potwierdzenie decyzji zapisu dziecka do klasy pierwszej / oddziału przedszkolnego w Szkole Podstawowej nr 7 w Ciechanowie. Należy pobrać i wypełnić niżej załączony dokument, a następnie przesłać e-mailem na adres szkola_p7@wp.pl lub w formie papierowej wrzucić do skrzynki znajdującej się w sekretariacie uczniowskim w dniach od 8 do 15 kwietnia 2021 roku.

POTWIERSZENIE WOLI RODZICA W ZAKRESIE PRZYJĘCIA KANDYDATA DO SZKOŁY (KLASA I / ODDZIAŁ PRZEDSZKOLNY)

 

dyplom

dyplom

 

 

Szanowni Państwo,
Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna w Ciechanowie informuje, że w celu zwiększenia dostępności usług z zakresu pomocy psychologiczno-pedagogicznej uruchomiła 3 infolinie:

1. Telefoniczny dyżur psychologa w każdy poniedziałek od 11.00 do 13.00 pod tel. 515 96 97 43
2. Telefoniczny dyżur specjalisty (psychologa lub pedagoga) dotyczący spraw i dokumentacji na Zespół Orzekający od poniedziałku do piątku od 11.00 do 13.00 pod tel. 501 13 18 19
3. Telefoniczny dyżur logopedy w poniedziałki od 11.00 do 13.00, czwartki  od 11.00 do 13.00, piątki od 10.00 do 12.00 pod tel. 515 96 97 43

DYŻURY LOGOPEDY

DYŻURY PSYCHOLOGA

INFOLINIA - ZESPOŁY ORZEKAJĄCE

 

Bezpieczny powrót do szkoły uczniowie 1        Bezpieczny powrót do szkoły rodzice 1

 

Drodzy rodzice i uczniowie

W sprawie uzgodnień dotyczących gry na boisku przy Szkole Podstawowej nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi proszę o kontakt

p. Pawłem Nowotka nr tel. 500 829 427

Dyrekcja Szkoły

zobacz nasze wiadomości22

Eko 1

Angelika Jankowska kl. 6d

Co roku 14 lutego nasza szkoła uczestniczyła w Eko-walentynkach - akcji ekologiczno-zdrowotnej związanej z udziałem szkoły w programie ,,Moje miasto bez elektrośmieci" oraz w ,,Programie dla szkół". Uczniowie z  sercem dla naszej planety Ziemi  brali udział w zbiórce elektrośmieci, w zamian otrzymując owocową walentynkę.

W tym roku pandemia nie pozwoliła zorganizować zbiórki elektrośmieci w szkole. Do eko-walentynkowej akcji  inaczej, ale także z sercem dla Ziemi, przyłączyło się wielu uczniów naszej szkoły, którzy wykonali prace ekologiczne z wykorzystaniem odpadów. Pomysłowe i oryginalne  eko-walentynkowe prace wykonali:

Nadia Łebkowska- klasa Ia
Blanka Michalska-klasa Ia
Jan Gross-klasa IIa
Michał Żórawski-klasa IIa
Bartosz Michalski-klasa VIIa
Weronika Rogalska-klasa VIIb

Uczniowie klasy klasy VI d wykonali swoje prace na zdalnych zajęciach plastyki  pod kierunkiem pani Hanny Długołęckiej.

Oto oni: Bartosz Boczkowski, Rafał Bednarski, Laura Celmer, Emilia Gryczan, Zofia Jakimiec, Angelika Jankowska, Szymon Jędraszczyk, Oliwia Kozłowska, Emilia Kurowska, Maja Kuskowska, Wiktor Losz,  Mateusz Pszczółkowski, Mikołaj Skowroński, Alicja Smolińska, Antoni Szafrański, Julia Szniter, Karol Tuchewicz, Jakub Więckowski i Zofia Wiśniewska.

Gratulujemy pomysłów i serdecznie  dziękujemy za zaangażowanie. 

Eko 2   Eko 3 

Bartosz Michalski kl. 7a                                                Blanka Michalska kl. 1a

Eko 4   Eko 5

Wiktor Losz kl. 6d                                                        Mikołaj Skowroński kl. 6d

Eko 6   Eko 7

Emilia Gryczan kl. 6d                                                            Michał Żórawski kl. 2a

Eko 9   Eko 10

Laura Celmer kl. 6d                                                    Zofia Wiśniewska kl. 6d

Eko 8

Nadia Łebkowska kl. 1a