Informujemy, że Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez Szkołę Podstawową nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Pawła II w Ciechanowie, adres: ul. Czarnieckiego 40 Ciechanów 06-400 jako Administratora danych. W celu skontaktowania się z Inspektorem Danych Osobowych - Panią Beatą Duch-Kosiorek,  napisz pod adres e-mail: rodobeata@gmail.com.

DEN

Dzień 14 października 2019 r. jest dniem wolnym.

Uroczystości związane z DEN będą obchodzone 15 października (wtorek) w trakcie zajęć.

Z okazji Międzynarodowego Dnia Rzek Szkoła Podstawowa nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi we współpracy z Zakładem Wodociągów i Kanalizacji w Ciechanowie zorganizowała Festiwal Wody. Wśród zaproszonych gości byli pracownicy ZWiK: pan Jerzy Ryziński, Prezes Zarządu - inicjator i patron honorowy wydarzenia, pan Artur Giziński, Wiceprezes Zarządu i pani Halina Bastkowska, Prokurent Zakładu, a także przedstawiciel Polskiego Związku Wędkarskiego, pan Henryk Grześ, Prezes Zarządu Okręgu, członek Zarządu Głównego oraz Radny Rady Miasta Ciechanów Wiesław Brzozowski. Gości powitała pani dyrektor Aldona Krzywicka. Pan Ryziński zaprezentował film przedstawiający działalność ZKiW, zdobywcy wielu prestiżowych nagór, i jego 80-letnią historię.

Czytaj więcej...