logo_bip.gif

Logowanie

Odwiedziło nas już:

485931
Dzisiaj
Wczoraj
Ten tydzień
Ten miesiąc
All days
62
1241
4186
16460
485931

Szukaj na stronie

 
Informujemy, że Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez Szkołę Podstawową nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Pawła II w Ciechanowie, adres: ul. Czarnieckiego 40 Ciechanów 06-400 jako Administratora danych. W celu skontaktowania się z Inspektorem Danych Osobowych napisz pod adres e-mail: rodobeata@gmail.com.   

Twoje dane będziemy przechowywać do czasu załatwienia Twojej sprawy i wygaśnięcia roszczeń z nią związanych. Przysługuje Ci prawo dostępu do swoich danych oraz otrzymania ich kopii, poprawienia, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych w każdym czasie. Podanie danych jest dobrowolne.

 

Szanowni Rodzice,

obawy środowiska nauczycielskiego potwierdziły się. Dwie organizacje związkowe: Związek Nauczycielstwa Polskiego oraz Forum Związków Zawodowych nie podpisały porozumienia. Ogłoszono bezterminowy ogólnopolski strajk począwszy od dnia 8 kwietnia 2019r., do którego przystąpili nauczyciele naszej szkoły. W zaistniałej sytuacji niemożliwe będzie planowe funkcjonowanie Szkoły Podstawowej nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Pawła II w Ciechanowie. Uprzejmie proszę Państwa Rodziców o zorganizowanie opieki dla uczniów. W szkole w dniach od 8 do 9 kwietnia 2019r. będą odbywać się jedynie zajęcia opiekuńczo-wychowawcze.

W przypadku zakończenia strajku nauczycieli zostaniecie Państwo natychmiast powiadomieni przez dziennik Librus. Stosowna informacja zostanie umieszczona na stronie internetowej. Informuję jednocześnie, że jako dyrektor szkoły dołożę wszelkich starań, by egzaminy gimnazjalne w dniach 10-12 kwietnia 2019r. oraz egzaminy ósmoklasistów w dniach 15-17 kwietnia 2019r. odbyły się według przewidzianego harmonogramu i bez zakłóceń.

Zgodnie z wcześniejszymi ustaleniami (dni do dyspozycji dyrektora) uczniowie szkoły podstawowej i gimnazjum w dniach 10-12 kwietnia 2019r. i 15-17 kwietnia 2019r. nie mają zajęć dydaktycznych na czas trwania egzaminów.

                                                                                Z poważaniem

                                                                                                                                                                                                                                                                                                           Aldona Krzywicka

 

 

zobacz nasze wiadomości22

Dnia 14 lutego 2018 r. już po raz piąty odbyły się w naszej szkole EKO-WALENTYNKI. Udział uczniów klas 0-VII  w akcji ekologiczno-zdrowotnej jest związany z realizacją przez szkołę ogólnopolskiego programu ,,Moje miasto bez elektrośmieci” oraz promocją zdrowego stylu życia. W zamian za  przyniesione elektroodpady uczniowie otrzymali ,,owocową walentynkę”, naklejki i magnesy promujące zbiórkę. Akcja była bardzo udana. 

Naszymi sponsorami  byli: pan Marek  Sarnowski z Firmy Handlowo-Usługowej ,,SAM” w Ciechanowie, który przekazał jabłka, rodzice przedszkolaków i uczniów klas I-III, którzy zakupili owoce dla dzieci.

Dziękujemy sponsorom, rodzicom i uczniom zaangażowanym w akcję.     

Czytaj więcej...

W ramach Ogólnopolskiego Programu Edukacyjnego ,,Moje miasto bez elektrośmieci” oraz promocji zdrowia zachęcamy do   udziału w EKO-WALENTYNKOWEJ zbiórce zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego, która odbędzie się w naszej szkole w dniu

14 lutego 2018r.(środa)

Za zebrane elektrośmieci szkoła otrzymuje kupony, które następnie są przeliczane na punkty. Kupony można wymienić na bezpłatne pomoce dydaktyczne i wyposażenie sal. To wielka szansa dla naszej szkoły!

Małogabarytowe zużyte urządzenia AGD oraz sprzęt elektroniczny małych rozmiarów
(suszarki, żelazka, tostery, magnetowidy, radioodbiorniki, drukarki, komputery, tablety, monitory, telefony, itp.)

będziemy zbierać na holu na parterze:

Czytaj więcej...