logo_bip.gif

chor banner

Logowanie

Odwiedziło nas już:

586661
Dzisiaj
Wczoraj
Ten tydzień
Ten miesiąc
All days
554
794
3103
17872
586661

Szukaj na stronie

 
Informujemy, że Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez Szkołę Podstawową nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Pawła II w Ciechanowie, adres: ul. Czarnieckiego 40 Ciechanów 06-400 jako Administratora danych. W celu skontaktowania się z Inspektorem Danych Osobowych napisz pod adres e-mail: rodobeata@gmail.com.   

Twoje dane będziemy przechowywać do czasu załatwienia Twojej sprawy i wygaśnięcia roszczeń z nią związanych. Przysługuje Ci prawo dostępu do swoich danych oraz otrzymania ich kopii, poprawienia, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych w każdym czasie. Podanie danych jest dobrowolne.

 

zobacz nasze wiadomości22

Mazowiecki Kurator Oświaty oraz Dyrektor Mazowieckiego Samorządowego Centrum Doskonalenia Nauczycieli zapraszają do udziału w „Konkursie wiedzy o Mazowszu” objętym patronatem Marszałka Województwa Mazowieckiego. Celem tego przedsięwzięcia jest zainteresowanie uczniów szkół podstawowych, gimnazjów i klas gimnazjalnych dziedzictwem i współczesnością Mazowsza oraz wzmocnienie poczucia tożsamości regionalnej. Warunkiem udziału w konkursie jest realizacja przez uczestników zespołowego projektu edukacyjnego w zakresie tematycznym, którego dotyczy konkurs. Wyżej wymienione projekty mogą być realizowane według scenariuszy zgłoszonych do konkursu dla nauczycieli „Lekcje o Mazowszu”.

Nasza szkoła zgłosila na ten konkurs dwa scenariusze. Jeden opracowały panie Małgorzata Nowakowska i Katarzyna Palińska. Była to propozycja interdyscyplinarnej gry terenowej pt.: "Szkolny Bieg na Orientację - Las, który Nie-zapomniał". Drugi, pod tytułem: "Patroni naszych ulic", opracowała pani Elżbieta Stawińska. Zachęcamy do zapoznania się z regulaminem konkursu i przystąpienia do realizacji projektów.

https://konkursy.mscdn.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=257:konkurs-wiedzy-o-mazowszu&catid=78&Itemid=464