logo_bip.gif

chor banner

Logowanie

Odwiedziło nas już:

983121
Dzisiaj
Wczoraj
Ten tydzień
Ten miesiąc
All days
580
2046
16898
62826
983121

Szukaj na stronie

 
Informujemy, że Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez Szkołę Podstawową nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Pawła II w Ciechanowie, adres: ul. Czarnieckiego 40 Ciechanów 06-400 jako Administratora danych. W celu skontaktowania się z Inspektorem Danych Osobowych - Panią Beatą Duch-Kosiorek,  napisz pod adres e-mail: rodobeata@gmail.com.   

Twoje dane będziemy przechowywać do czasu załatwienia Twojej sprawy i wygaśnięcia roszczeń z nią związanych. Przysługuje Ci prawo dostępu do swoich danych oraz otrzymania ich kopii, poprawienia, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych w każdym czasie. Podanie danych jest dobrowolne.

 

Szanowni Państwo Rodzice,
informuję, że oddziały przedszkolne i świetlica szkolna zaczną funkcjonować w Szkole Podstawowej nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Pawła II w Ciechanowie  prawdopodobnie  ok. 18 maja 2020r. decyzją Prezydenta Miasta Ciechanów.
Pierwszeństwo mają dzieci pracowników systemu ochrony zdrowia, służb mundurowych, pracowników handlu i przedsiębiorstw produkcyjnych, realizujący zadania związane z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19. Szczegółowe informację będą zamieszczane na bieżąco.


Aldona Krzywicka, dyrektor  Sp7

 

 

Listy dzieci przyjętych do klas I i oddziału "0"

na rok szkolny 2020/2021

Listy dzieci przyjętych do klas I:

Strona 1 - https://drive.google.com/open?id=1TCYe_qxoJON5x6M1A5dLTQlOhinTtfCN

Strona 2 - https://drive.google.com/open?id=1_xXNjq37DFxf96tzGycYjWa2seuaIlTe

Strona 3 - https://drive.google.com/open?id=19CdzX_Oq5eeBqOvWq9pjK-JflYD8Y5pp

Strona 4 - https://drive.google.com/open?id=1zTtX5nYqqMwOtQgATCCATJbh3RG0oV_k

 

Lista dzieci przyjętych do oddziału "0":

Strona 1 - https://drive.google.com/open?id=1hi8a7RE-_73eRemvwGIrTxv7eQGvlbzk

Strona 2 - https://drive.google.com/open?id=1R6OKTOvDTjWTSgKIZTpf9zqJBvaFWvVK

 

Lista rezerwowa dzieci do oddziału "0":

https://drive.google.com/open?id=1XmiM8K6HWrWV40lEEAItJreD8dY6DLSG

 

Harmonogram rekrutacji do szkół ponadpodstawowych

na rok szkolny 2020/2021

Terminy_postepowania_rekrutacyjnego_2020/2021.docx 

Harmonogram_rekrutacji_do_szkol_ponadpodstawowych_-_komunikat_MEN.DOCX

 

Szanowni Państwo,

prosimy o zapoznanie się z pismem Mazowieckiego Wicekuratora Oświaty, dotyczącym rekrutacji do szkół ponadpodstawowych 2020/2021 (KPZ.571.1.2.2020)
 
Stosowne pliki w załączniku.

Pismo przewodnie do gmin i szkół podstawowych.

Wykaz szkół ponadpodstawowych.

Kuratorium Oświaty w  Warszawie
Al. Jerozolimskie 32
00-024 Warszawa

 

 

Drodzy Nauczyciele, Uczniowie  i Rodzice

W tej trudnej dla nas wszystkich sytuacji informujemy, że uczniowie Szkoły Podstawowej nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Pawła II w Ciechanowie mimo zawieszenia zajęć dydaktycznych w szkole, są nadal objęci pomocą psychologiczno- pedagogiczną w ramach obowiązujących dostosowań wymagań edukacyjnych do indywidualnych potrzeb i możliwości ucznia. Pedagog, psycholog, nauczyciele wspomagający i terapeuci pozostają do dyspozycji uczniów i ich rodziców.

Zwracamy się z prośbą do naszych uczniów o zrozumienie, odpowiedzialne zachowania i wypełnianie obowiązków szkolnych w warunkach domowych. Życzymy ciekawych wirtualnych spotkań z nauczycielami i dobrej pracy samokształceniowej. Pamiętajcie o sobie wzajemnie. Być może są wśród Was tacy, którzy nie mają stałego dostępu do wysyłanych ze szkoły wiadomości, prosimy informujcie się nawzajem.

Państwa Rodziców, prosimy o współpracę ze szkołą drogą mailową, dziennik elektroniczny LIbrus oraz motywowanie dzieci do nauki i wykorzystanie tego danego nam czasu na bycie razem ze swoimi bliskimi. Poświęćcie ten czas na zaległe rozmowy, wzajemne wsparcie i wspólne rozwijanie pasji. Należy  pamiętać o rygorystycznym przestrzeganiu procedur związanych z sytuacją epidemiologiczną. Od Państwa odpowiedzialnej postawy i konsekwentnego egzekwowania od młodzieży zasady: ZOSTAŃ W DOMU zależy skuteczność podejmowanych działań i bezpieczeństwo zdrowotne nas wszystkich. Należy śledzić na bieżąco komunikaty Głównego Inspektora Sanitarnego, Ministra Zdrowia i Ministra Edukacji Narodowej oraz informacje przesyłane przez Szkołę.

To jest pewnego rodzaju egzamin dla wszystkich nas. Zdajmy go z wynikiem pozytywnym.

                                                                                                                                                      Z wyrazami szacunku
                                                                                                                                           Aldona
Krzywicka, dyrektor szkoły

 

 

Szanowni Państwo,

uprzejmie prosimy o zapoznanie się z pismem Mazowieckiego Wicekuratora Oświaty o sygnaturze WKS.550.42.2020.AL .

Stosowny plik w załączeniu.

 

Kuratorium Oświaty w Warszawie

Al. Jerozolimskie 32

00-024 Warszawa

Pismo Mazowieckiego Kuratora Oświaty

 

Szanowni Państwo,

w związku z nowymi obostrzeniami  w kwestii bezpieczeństwa publicznego, Mazowiecka Policja przygotowała kolejny apel do rodziców i uczniów. Bardzo proszę o jego upowszechnienie przyjętymi kanałami komunikacji z rodzicami i uczniami (m.in. dziennik elektroniczny, strona internetowa). W załączeniu treść apelu  w wersji edytowalnej - dokumentu i prezentacji.

 
Kuratorium Oświaty w Warszawie
Al. Jerozolimskie 32
00-024 Warszawa

NOWE OBOSTRZENIA I ZASADY

MAZOWIECKA  POLICJA  APELUJE!

 

Szanowni Państwo.

Oto link z adresem do poradnika MEN na temat kształcenia na odległość:

https://liblink.pl/01gYMpCeEw

 

 

 

 

Drodzy rodzice i uczniowie!

Informujemy, że w związku z trwającymi pracami budowlanymi na terenie posesji naszej szkoły plac zabaw zostaje wyłączony z użytkowania do odwołania.

Dyrekcja Szkoły

 

W sprawie uzgodnień dotyczących gry na boisku przy Szkole Podstawowej nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi proszę o kontakt

p. Pawłem Nowotka nr tel. 500 829 427

Dyrekcja Szkoły

zobacz nasze wiadomości22

15 marca 2018 r. w sali konferencyjnej Urzędu Dzielnicy Targówek m. st. Warszawy odbył się etap okręgowy XXVI Olimpiady Promocji Zdrowego Stylu Życia PCK. Jego uczestnikami byli uczniowie, którzy zajęli pierwsze miejsce podczas etapu rejonowego. Ciechanowski Oddział Rejonowy PCK, w kategorii szkoły podstawowe, reprezentowała Ewa Julia Kowalska, uczennica klasy III ai. Etap mazowiecki Olimpiady obejmował ocenę przez Komisję Oceniającą dokumentacji z przebiegu akcji prozdrowotnej oraz część pisemną - test składający się z 40 pytań. Ewa przeprowadziła akcję ,,Kap, kap, kap - jak kropelka zmieniaj świat".

Tak Ewa wyjaśnia cel akcji - "W tym roku obchodzimy stulecie odzyskania niepodległości przez Polskę - ważna rocznica dla każdego Polaka. Każdy mieszkaniec naszego kraju chciałby jakoś pomóc ojczyźnie w tym szczególnym okresie. Akcja miała na celu zwrócenie uwagi na metody wspomagania realizacji wielkich celów przez każdego człowieka, w miarę jego własnych możliwości - kropla drąży skałę. Jeżeli kilka osób, kilka kropelek, zmieni coś w swoim życiu: zacznie zdrowiej się odżywiać, dbać o sprawność fizyczną i intelektualną, a także chronić środowisko, to w perspektywie czasu, obywatele Polski będą zdrowsi - powstanie deszcz złożony z małych kropel. Nieosiągalne cele i granice przestaną istnieć." Na początku przeprowadzono ankietę, której wyniki posłużyły do ułożenia planu całej akcji i jego realizacji. W ramach akcji zorganizowano m.in. debatę "Czy jestem kroplą, która drąży skałę?", degustację zdrowych przekąsek oraz spotkanie z człowiekiem z pasją - ornitologiem Samuelem Sosnowskim, nagrano wywiady z uczniami uprawiającymi różne dyscypliny sportu, sporządzono "Przepiśnik" i napisano scenariusz Szkolnego Biegu na Orientację "Las, który Nie-zapomniał". Impreza odbędzie sie 15 maja w Lesie Ościsłowskim, w ramach obchodu Święta Polskiej Niezapominajki. Ewa została zwycięzcą etapu okręgowego - uzyskując największą sumaryczną liczbę punktów z akcji prozdrowotnej i testu. Tym samym będzie reprezentowała Mazowiecki Oddział Okręgowy PCK w finale Olimpiady, który odbędzie się w dniach 24 - 27 maja br. Gratulujemy i życzymy sukcesu w finale Olimpiady! Mamy nadzieję, że Ewa dołączy do grona finalistek Olimpiady wcześniejszych edycji - Kingi Tyszkiewicz (Siwkowskiej), Olgi Głuśniewskiej i Olgi Zawadzkiej. Opiekunką Ewy jest pani Małgorzata Nowakowska - nauczycielka biologii, szkolna koordynatorka promocji zdrowia. Dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do sukcesu Ewy, szczególnie jej najbliższym - mamie i bratu oraz pani Katarzynie Palińskiej, Samuelowi Sosnowskiemu, opiekunce szkolnego koła PCK, pani Kamili Radeckiej, panu Adamowi Nałęczowi, koleżankom i kolegom z klasy - Mai Chylińskiej, Karinie Ziemińskiej i Kacprowi Kaweckiemu, członkom szkolnego koła LOP i koła biologicznego, uczniom klasy V b, V ai, II ai z wychowawczynią Małgorzatą Szpejną, II bi z wychowawczynią Danutą Romkowską, II bs i II c (gimnazjum), Damianowi Bilińskiemu i Dominikowi Zajkowskiemu z III d (gimnazjum) oraz Julii Wojciechowskiej z klasy III bi (gimnazjum).