Informujemy, że Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez Szkołę Podstawową nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Pawła II w Ciechanowie, adres: ul. Czarnieckiego 40 Ciechanów 06-400 jako Administratora danych. W celu skontaktowania się z Inspektorem Danych Osobowych napisz pod adres e-mail: rodobeata@gmail.com.

Szanowni Rodzice,

obawy środowiska nauczycielskiego potwierdziły się. Dwie organizacje związkowe: Związek Nauczycielstwa Polskiego oraz Forum Związków Zawodowych nie podpisały porozumienia. Ogłoszono bezterminowy ogólnopolski strajk począwszy od dnia 8 kwietnia 2019r., do którego przystąpili nauczyciele naszej szkoły. W zaistniałej sytuacji niemożliwe będzie planowe funkcjonowanie Szkoły Podstawowej nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Pawła II w Ciechanowie. Uprzejmie proszę Państwa Rodziców o zorganizowanie opieki dla uczniów. W szkole w dniach od 8 do 9 kwietnia 2019r. będą odbywać się jedynie zajęcia opiekuńczo-wychowawcze.

W przypadku zakończenia strajku nauczycieli zostaniecie Państwo natychmiast powiadomieni przez dziennik Librus. Stosowna informacja zostanie umieszczona na stronie internetowej. Informuję jednocześnie, że jako dyrektor szkoły dołożę wszelkich starań, by egzaminy gimnazjalne w dniach 10-12 kwietnia 2019r. oraz egzaminy ósmoklasistów w dniach 15-17 kwietnia 2019r. odbyły się według przewidzianego harmonogramu i bez zakłóceń.

Zgodnie z wcześniejszymi ustaleniami (dni do dyspozycji dyrektora) uczniowie szkoły podstawowej i gimnazjum w dniach 10-12 kwietnia 2019r. i 15-17 kwietnia 2019r. nie mają zajęć dydaktycznych na czas trwania egzaminów.

Aldona Krzywicka

Uczniów klas drugich i trzecich klas gimnazjalnych prosimy o zapoznanie się Regulaminem konkursów przedmiotowych dla uczniów gimnazjów w roku szkolnym 2017/2018 z załącznikami, zatwierdzonym przez Mazowiecką Kurator Oświaty Zarządzeniem Nr 2 do zarządzenia Nr 54 z dnia 26 września 2017 r. oraz harmonogramem konkursów. W zakładce Programy merytoryczne znajdują się obowiązujące w tym roku szkolnym programy poszczególnych konkursów. W bieżącym roku szkolnym wprowadzone zostały istotne zmiany w Regulaminie. Zachęcamy Was do zapoznania się z wyżej wymienionym dokumentami. Natomiast uczniów klas VI i VII szkoły podstawowej zachęcamy do zapoznania się z projektami programów merytorycznych konkursów polonistycznego i matematycznego dla uczniów szkół podstawowych na rok szkolny 2017/2018.

Konkursy te odbędą się w połowie listopada br. W przygotowaniach do udziału w konkursach, będą Was wspierać nauczyciele, którzy od lat, z sukcesami, pracują z uzdolnioną młodzieżą w naszej szkole. Życzymy wszystkim wytrwałości w przygotowaniach do kolejnych etapów konkursów, wysokiej motywacji w dążeniu do postawionych celów oraz uzyskania jak najlepszych wyników, w tym uzyskania tytułu laureata lub finalisty. Powodzenia