Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 7 im. Jana Pawła II w Ciechanowie bierze udział w konkursie "Dzieciaki do rakiet". To ogólnopolska akcja banku BGŻ BNP Paribas, której celem jest promocja aktywności fizycznej wśród dzieci, ich rodziców i nauczycieli. Zgłoszenie polegało na nagraniu jednominutowego filmu związanego z aktywnością ruchową. 60 zwycięzców zostanie wyłonionych w drodze głosowania internautów, a 10 wybiorą organizatorzy. Zwycięskie szkoły zostaną wyposażone w profesjonalny sprzęt tenisowy, dzięki czemu zajęcia z wychowania fizycznego będą jeszcze bardziej atrakcyjne. Zachęcamy do udziału w codziennym głosowaniu, które trwa do 18 grudnia br. Z jednego urządzenia ( telefon, komputer) można oddać maksymalnie 5 głosów dziennie.

Prosimy o wsparcie!!

Informujemy, że Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez Szkołę Podstawową nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Pawła II w Ciechanowie, adres: ul. Czarnieckiego 40 Ciechanów 06-400 jako Administratora danych. W celu skontaktowania się z Inspektorem Danych Osobowych napisz pod adres e-mail: iod.ciechanow@rodowsamorzadach.pl.

Nadrzędnym celem pracy Samorządu Uczniowskiego jest wdrażanie uczniów do aktywnej,twórczej pracy,tak by praca ta stanowiła pole obywatelskiego wychowania.Samorząd Uczniowski realizuje także zadania zawarte w planie wychowawczym i profilaktycznym szkoły.
W bieżącym roku szkolnym w wyniku głosowania uczniów klas IV-VI przedstawicielami SU zostali:
Przewodnicząca- Anna Wysocka kl.VIc
Z-ca przewodniczącej- Karol Maliszewski kl.VIa
Członek samorządu- Wojciech Chyczewski kl.VId

W ramach działalności Samorządu uczniowie składali życzenia i wręczali własnoręcznie wykonane karty z życzeniami z okazji Dnia Edukacji Narodowej i Świąt Bożego Narodzenia.
Przyłączyli się czynnie do akcji Narodowego Czytania dzieła H.Sienkiewicza "Qvo Vadis".
Brali udział w akcji: Mikołajki w schronisku - Paka dla psiaka.
Przyłączyli się do akcji Szlachetna paczka.
W listopadzie zapalono znicze na grobach nieżyjących pracowników naszej szkoły.
W lutym Samorząd włączy się do pomocy przy organizowaniu szkolnego Balu Noworocznego.