logo_bip.gif

chor banner

MASCOT STANDARD FRONT2 1

Logo LDK 4

Logo SKS 3

Logowanie

Odwiedziło nas już:

2151251
Dzisiaj
Wczoraj
Ten tydzień
Ten miesiąc
All days
127
1935
5671
35703
2151251

Szukaj na stronie

 
Informujemy, że Twoje dane osobowe osobowe przetwarzane przez Szkołę Podstawową nr 7 z Oddziałami Siacisk im. Jana Pawła II w Ciechanowie, adres: ul. Czarnieckiego 40 Ciechanów 06-400 jako Administratora danych. W celu skontaktowania z Inspektorem Osobowych Dane - Panią Beatą Duch-Kosiorek, napisz pod adresem e-mail: b.duch@obslugarodo.pl

Twoje dane będziemy przechowywać do czasu czasu sprawy sprawy Sprawy i wygaśnięcia roszczeń z nią związanych. Przysługuje Ci prawo do ich dostępu danych oraz otrzymania ich kopii, poprawienia, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia, wniesienia sprzeciwu przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz do do zgody na przetwarzanie danych osobowych w każdym czasie. Podanie danych jest dobrowolne.


 

Drodzy rodzice i uczniowie

W sprawie uzgodnień na boisku przy Szkole Podstawowej nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi

prosimy o kontakt z p. Pawłem Nowotka nr tel. 500 829 427

Dyrekcja Szkoły

 

zobacz nasze wiadomości22

PLAN PRACY SAMORZĄDU UCZNIOWSKIEGO W ROKU SZKOLNYM 2021/2022

 

REGULAMIN SAMORZĄDU UCZNIOWSKIEGO

 

Skład Samorządu Uczniowskiego Szkoły Podstawowej nr 7
z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Pawła II Ciechanowie
w roku szkolnym 2021/2022

Zarząd Samorządu Uczniowskiego:

Przewodnicząca Samorządu Uczniowskiego – Maja Wójcik kl. VIIIai

Zastępca przewodniczącej – Szymon Napiórkowski kl. VIId

Członkowie Samorządu Uczniowskiego - 

Czaczkowska Zuzanna
Kuśmierkiewicz Zuzanna
Smardzewski Mateusz
Wiśniewska Zofia
Żochowski Alan