logo_bip.gif

Logowanie

Odwiedziło nas już:

485954
Dzisiaj
Wczoraj
Ten tydzień
Ten miesiąc
All days
85
1241
4209
16483
485954

Szukaj na stronie

 
Informujemy, że Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez Szkołę Podstawową nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Pawła II w Ciechanowie, adres: ul. Czarnieckiego 40 Ciechanów 06-400 jako Administratora danych. W celu skontaktowania się z Inspektorem Danych Osobowych napisz pod adres e-mail: rodobeata@gmail.com.   

Twoje dane będziemy przechowywać do czasu załatwienia Twojej sprawy i wygaśnięcia roszczeń z nią związanych. Przysługuje Ci prawo dostępu do swoich danych oraz otrzymania ich kopii, poprawienia, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych w każdym czasie. Podanie danych jest dobrowolne.

 

Szanowni Rodzice,

obawy środowiska nauczycielskiego potwierdziły się. Dwie organizacje związkowe: Związek Nauczycielstwa Polskiego oraz Forum Związków Zawodowych nie podpisały porozumienia. Ogłoszono bezterminowy ogólnopolski strajk począwszy od dnia 8 kwietnia 2019r., do którego przystąpili nauczyciele naszej szkoły. W zaistniałej sytuacji niemożliwe będzie planowe funkcjonowanie Szkoły Podstawowej nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Pawła II w Ciechanowie. Uprzejmie proszę Państwa Rodziców o zorganizowanie opieki dla uczniów. W szkole w dniach od 8 do 9 kwietnia 2019r. będą odbywać się jedynie zajęcia opiekuńczo-wychowawcze.

W przypadku zakończenia strajku nauczycieli zostaniecie Państwo natychmiast powiadomieni przez dziennik Librus. Stosowna informacja zostanie umieszczona na stronie internetowej. Informuję jednocześnie, że jako dyrektor szkoły dołożę wszelkich starań, by egzaminy gimnazjalne w dniach 10-12 kwietnia 2019r. oraz egzaminy ósmoklasistów w dniach 15-17 kwietnia 2019r. odbyły się według przewidzianego harmonogramu i bez zakłóceń.

Zgodnie z wcześniejszymi ustaleniami (dni do dyspozycji dyrektora) uczniowie szkoły podstawowej i gimnazjum w dniach 10-12 kwietnia 2019r. i 15-17 kwietnia 2019r. nie mają zajęć dydaktycznych na czas trwania egzaminów.

                                                                                Z poważaniem

                                                                                                                                                                                                                                                                                                           Aldona Krzywicka

 

 

zobacz nasze wiadomości22

Nadrzędnym celem pracy Samorządu Uczniowskiego jest wdrażanie uczniów do aktywnej,twórczej pracy,tak by praca ta stanowiła pole obywatelskiego wychowania.Samorząd Uczniowski realizuje także zadania zawarte w planie wychowawczym i profilaktycznym szkoły.
W bieżącym roku szkolnym w wyniku głosowania uczniów klas IV-VI przedstawicielami SU zostali:
Przewodnicząca- Anna Wysocka kl.VIc
Z-ca przewodniczącej- Karol Maliszewski kl.VIa
Członek samorządu- Wojciech Chyczewski kl.VId

W ramach działalności Samorządu uczniowie składali życzenia i wręczali własnoręcznie wykonane karty z życzeniami z okazji Dnia Edukacji Narodowej i Świąt Bożego Narodzenia.
Przyłączyli się czynnie do akcji Narodowego Czytania dzieła H.Sienkiewicza "Qvo Vadis".
Brali udział w akcji: Mikołajki w schronisku - Paka dla psiaka.
Przyłączyli się do akcji Szlachetna paczka.
W listopadzie zapalono znicze na grobach nieżyjących pracowników naszej szkoły.
W lutym Samorząd włączy się do pomocy przy organizowaniu szkolnego Balu Noworocznego.