logo_bip.gif

OIP2

chor banner

 

 

Odwiedziło nas już:

3346555
Dzisiaj
Wczoraj
Ten tydzień
Ten miesiąc
All days
674
3269
13811
47987
3346555

Logowanie

Szukaj na stronie

Informujemy, że Twoje dane osobowe osobowe przetwarzane przez Szkołę Podstawową nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Pawła II w Ciechanowie, adres: ul. Czarnieckiego 40 Ciechanów 06-400 jako Administratora danych. W celu skontaktowania z Inspektorem Osobowych Dane - Panią Beatą Duch-Kosiorek, napisz pod adresem

Twoje dane będziemy przechowywać do czasu wygaśnięcia roszczeń z nią związanych. Przysługuje Ci prawo do ich dostępu danych oraz otrzymania ich kopii, poprawienia, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia, wniesienia sprzeciwu przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz do zgody na przetwarzanie danych osobowych w każdym czasie. Podanie danych jest dobrowolne. 


Nabór


Drodzy rodzice i uczniowie

W sprawie uzgodnień na boisku przy Szkole Podstawowej nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi

prosimy o kontakt p. Pawłem Nowotka nr tel. 500 829 427

Dyrekcja Szkoły

 


Szanowni Państwo,

na prośbę Ministerstwa Edukacji i Nauki przekazujemy broszury pt.: Dzieci w wirtualnej sieci i Nastolatki w wirtualnym tunelu. Zostały one opracowane przez Fundację Edukacji Zdrowotnej i Psychoterapii w Poznaniu.

Zachęcamy do zapoznania się z materiałai.

Linki do broszury:

Dzieci w wirtualnej sieci

Nastolatki w wirtualnym tunelu

zobacz nasze wiadomości22

REKRUTACJA NA ROK SZKOLNY 2024/2025
W SZKOLE PODSTAWOWEJ NR 7 W CIECHANOWIE

 Zasady naboru uczniów do oddziału przedszkolnego i klas pierwszych

Kandydaci do oddziału przedszkolnego i klasy pierwszej przyjmowani są na podstawie:

1. Zgłoszenia w przypadku dziecka mieszkającego w obwodzie szkoły.

W szkole obwodowej kandydaci ze względu na swoje miejsce zamieszkania, mają zapewnione miejsce i są przyjmowani z urzędu na podstawie zgłoszenia rodzica/opiekuna prawnego, bez postępowania rekrutacyjnego.

Zgłoszenie  (załącznik nr 1 i 2) należy wypełnić i przesłać e-mailem na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. w tytule należy wpisać REKRUTACJA lub wydrukowane i wypełnione zgłoszenie w formie papierowej złożyć w sekretariacie uczniowskim.  Dostarczenie zgłoszenia do szkoły jest równoznaczne z przyjęciem dziecka.

2. Wniosku w przypadku dziecka mieszkającego poza obwodem szkoły / wniosku o przyjęcie do oddziału przedszkolnego.

Wniosek o przyjęcie do klasy pierwszej (załącznik nr 3 i 2 ) / wniosek o przyjęcie do oddziału przedszkolnego (załącznik nr 4 i 5) należy wypełnić i przesłać e-mailem na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. w tytule należy wpisać REKRUTACJA lub wydrukowane i wypełnione zgłoszenie w formie papierowej złożyć w sekretariacie uczniowskim. Kandydaci będą przyjęci, jeżeli szkoła będzie dysponować wolnymi miejscami i kandydat spełnia podstawowe kryteria.

Komisję rekrutacyjną powołuje Dyrektor szkoły. Wyniki weryfikacji przeprowadzonej przez komisję rekrutacyjną podaje się do publicznej wiadomości na stronie internetowej szkoły. Informacja dostępna będzie również w formie papierowej na tablicy ogłoszeniowej przy wejściu A do szkoły.

Postępowanie rekrutacyjne przeprowadzane jest zgodnie z terminami określonymi w Zarządzeniu nr 23/2024 Prezydenta Miasta Ciechanów z dnia 24 stycznia 2024 r. (załącznik nr 6 i 7)

3. Zgłoszenia do świetlicy szkolnej

Kartę zgłoszenia  (załącznik nr 8) należy wypełnić i przesłać e-mailem na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. w tytule należy wpisać ZGŁOSZENIE DO ŚWIETLICY SZKOLNEJ lub wydrukowane i wypełnione zgłoszenie w formie papierowej złożyć w sekretariacie uczniowskim.

 Termin zgłaszania dzieci do świetlicy szkolnej upływa z dniem 31 maja 2024 r.

1. Zgłoszenie dziecka do klasy pierwszej (z obwodu szkoły)

2. Potwierdzenie woli rodzica w zakresie przyjęcia kandydata do klasy pierwszej.

3. Wniosek o przyjęcie dziecka do klasy pierwszej (spoza obwodu)

4. Wniosek o przyjęcie dziecka do oddziału przedszkolnego.

5. Potwierdzenie woli rodziców w zakresie przyjęcia kandydata do oddział przedszkolnego.

6. Zarządzenie Nr 23-2024 Prezydenta Miasta Ciechanów z dnia 24 stycznia 2024 r.

7. Załącznik do Zarządzenia Nr 23-2024 Prezydenta Miasta Ciechanów z dnia 24 stycznia 2024 r.

8. Karta zgłoszenia dziecka do świetlicy szkolnej.

 

9. Wniosek o przyjęcie dziecka do różnych klas.

 

Druki do pobrania (należy wydrukować, wypełnić i złożyć w sekretariacie szkoły):