logo_bip.gif

chor banner

Logowanie

Odwiedziło nas już:

586643
Dzisiaj
Wczoraj
Ten tydzień
Ten miesiąc
All days
536
794
3085
17854
586643

Szukaj na stronie

 
Informujemy, że Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez Szkołę Podstawową nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Pawła II w Ciechanowie, adres: ul. Czarnieckiego 40 Ciechanów 06-400 jako Administratora danych. W celu skontaktowania się z Inspektorem Danych Osobowych napisz pod adres e-mail: rodobeata@gmail.com.   

Twoje dane będziemy przechowywać do czasu załatwienia Twojej sprawy i wygaśnięcia roszczeń z nią związanych. Przysługuje Ci prawo dostępu do swoich danych oraz otrzymania ich kopii, poprawienia, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych w każdym czasie. Podanie danych jest dobrowolne.

 

zobacz nasze wiadomości22

Już 9 lutego zapraszamy na nietypowe walentynki w naszej szkole. W tym dniu organizujemy akcję ekologiczno-zdrowotną pod hasłem ,,Recykling daje owoce”. Pozdądżcie się zalegającego w waszych mieszkaniach zużytego, starego i niepotrzebnego sprzętu elektrycznego i elektronicznego, takiego jak: żelazka, miksery, odkurzacze, radia, suszarki, telefony, drukarki, laptopy, itd.Przynieście elektrośmieci do recyklingu, a w zamian dostaniecie ,,owocową walentynkę”. Jeśli nie macie zużytego sprzętu -przynieście baterie.

KLASY I-IV ZAPRASZAMY NA HOL SZKOLNY(PARTER)

WG USTALONYCH GODZIN.

KLASY V-VI ZAPRASZAMY PODCZAS PRZERW W GODZ. 7.45-13.20.

KLASA GODZINA
I A 1.8.05-8.15
II A 1.8.15-8.25
II B 1.8.25-8.35
III B 1.8.35-8.45
I B 2.8.55-9.05
II E 2.9.05-9.15
IV C 2.9.15-9.25
III D 2.9.25-9.35
IV A 3.9.45-9.55
IV B 3.9.55-10.05
IV D 3.10.05-10.15
III C 3.10.15-10.25
III A 4.10.35-10.45
II D 5.11.35-11.45
II C 5.11.45-11.55
III E 5.11.55-12.05

W ramach Funduszu Oświatowego za zebrane elektrośmieci szkoła otrzymuje kupony z odpowiednią ilością punktów. Zebrane punkty wymieniane są przez szkołę na pomoce dydaktyczne . Obecnie na koncie szkoły jest 3095 punktów.

Więcej informacji na stronie internetowej:
www.moje-miasto-bez-elektrosmieci.pl.

Serdecznie zachęcamy.