20608

Informujemy, że Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez Szkołę Podstawową nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Pawła II w Ciechanowie, adres: ul. Czarnieckiego 40 Ciechanów 06-400 jako Administratora danych. W celu skontaktowania się z Inspektorem Danych Osobowych napisz pod adres e-mail: rodobeata@gmail.com.

Na jednej z lekcji wychowania fizycznego spotkali się najmłodsi, czyli dzieci z oddziału przedszkolnego Oai i najstarsi, czyli dziewczęta z kl.3abi naszej szkoły. Celem wspólnym była sportowa zabawa. Starsze dziewczęta opiekowały się młodszymi kolegami podczas wielu konkurencji sportowych, czuły się odpowiedzialne za prawidłowe i bezpieczne wykonanie każdego ćwiczenia, które przygotowała i poprowadziła nauczycielka wychowania fizycznego pani Mirosława Zawistowska. W zajęciach czynnie brały udział wychowawczynie przedszkolaków panie: Anna Kaszubowska i Agata Siatkowska. Po konkurencjach sportowych z wykorzystaniem dużej ilości przyborów i przyrządów dostosowanych do możliwości dzieci były wspólne zdjęcia i uściski "małych" i "dużych". Wspólne wyczyny naszych uczniów utrwalił na zdjęciach jeden z rodziców. ALE  BYŁA  ZABAWA !!!!!!