logo_bip.gif

chor banner

Logowanie

Odwiedziło nas już:

586598
Dzisiaj
Wczoraj
Ten tydzień
Ten miesiąc
All days
491
794
3040
17809
586598

Szukaj na stronie

 
Informujemy, że Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez Szkołę Podstawową nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Pawła II w Ciechanowie, adres: ul. Czarnieckiego 40 Ciechanów 06-400 jako Administratora danych. W celu skontaktowania się z Inspektorem Danych Osobowych napisz pod adres e-mail: rodobeata@gmail.com.   

Twoje dane będziemy przechowywać do czasu załatwienia Twojej sprawy i wygaśnięcia roszczeń z nią związanych. Przysługuje Ci prawo dostępu do swoich danych oraz otrzymania ich kopii, poprawienia, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych w każdym czasie. Podanie danych jest dobrowolne.

 

zobacz nasze wiadomości22

Na jednej z lekcji wychowania fizycznego spotkali się najmłodsi, czyli dzieci z oddziału przedszkolnego Oai i najstarsi, czyli dziewczęta z kl.3abi naszej szkoły. Celem wspólnym była sportowa zabawa. Starsze dziewczęta opiekowały się młodszymi kolegami podczas wielu konkurencji sportowych, czuły się odpowiedzialne za prawidłowe i bezpieczne wykonanie każdego ćwiczenia, które przygotowała i poprowadziła nauczycielka wychowania fizycznego pani Mirosława Zawistowska. W zajęciach czynnie brały udział wychowawczynie przedszkolaków panie: Anna Kaszubowska i Agata Siatkowska. Po konkurencjach sportowych z wykorzystaniem dużej ilości przyborów i przyrządów dostosowanych do możliwości dzieci były wspólne zdjęcia i uściski "małych" i "dużych". Wspólne wyczyny naszych uczniów utrwalił na zdjęciach jeden z rodziców. ALE  BYŁA  ZABAWA !!!!!!

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć