logo_bip.gif

chor banner

Logowanie

Odwiedziło nas już:

586669
Dzisiaj
Wczoraj
Ten tydzień
Ten miesiąc
All days
562
794
3111
17880
586669

Szukaj na stronie

 
Informujemy, że Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez Szkołę Podstawową nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Pawła II w Ciechanowie, adres: ul. Czarnieckiego 40 Ciechanów 06-400 jako Administratora danych. W celu skontaktowania się z Inspektorem Danych Osobowych napisz pod adres e-mail: rodobeata@gmail.com.   

Twoje dane będziemy przechowywać do czasu załatwienia Twojej sprawy i wygaśnięcia roszczeń z nią związanych. Przysługuje Ci prawo dostępu do swoich danych oraz otrzymania ich kopii, poprawienia, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych w każdym czasie. Podanie danych jest dobrowolne.

 

zobacz nasze wiadomości22

Po raz kolejny w naszej szkole organizujemy zbiórkę pełnowartościowej karmy i akcesoriów dla zwierząt ze Schroniska w ramach akcji ,,Świąteczna paka dla psiaka”. Jeżeli nie jest Ci obojętny los porzuconych psów podaruj im:

- suchą i mokrą karmę,

- kasze, makarony, ryż,  

- akcesoria dla zwierząt (mogą być używane): koce, miski, ręczniki, smycze.

KARMĘ I AKCESORIA DLA ZWIERZĄT ZBIERAMY

 DO ŚRODY 30.11.2016 ROKU.

DARY ZOSTAW W SALI 22 (klasy I-III)

I W SALI 119 (Klasy IV-VI)

Zapraszamy do przyłączenia się do akcji .

 Dziękujemy za zrozumienie i wsparcie.