20703

Informujemy, że Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez Szkołę Podstawową nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Pawła II w Ciechanowie, adres: ul. Czarnieckiego 40 Ciechanów 06-400 jako Administratora danych. W celu skontaktowania się z Inspektorem Danych Osobowych napisz pod adres e-mail: rodobeata@gmail.com.

W październiku uczniowie naszej szkoły w ramach udziału w programie ,,Owoce i warzywa w szkole" (klasy 0-III) oraz promocji owoców i warzyw i ich walorów zdrowotnych wykonali w swoich klasopracowniach gazetki tematyczne i wystawki na następujące tematy:

Oddziały przedszkolne - ,,Mój ulubiony owoc/Moje ulubione warzywo”

Klasy I-III, świetlica szkolna -  ,,Kosz pełen zdrowia”

Klasy IV-VI - ,,Owoce i warzywa źródłem witamin”

Dziękujemy za wykonanie ciekawych gazetek oraz wystawek i zapraszamy do oglądania.

Szkolny Zespół Promocji Zdrowia