logo_bip.gif

Logowanie

Odwiedziło nas już:

485935
Dzisiaj
Wczoraj
Ten tydzień
Ten miesiąc
All days
66
1241
4190
16464
485935

Szukaj na stronie

 
Informujemy, że Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez Szkołę Podstawową nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Pawła II w Ciechanowie, adres: ul. Czarnieckiego 40 Ciechanów 06-400 jako Administratora danych. W celu skontaktowania się z Inspektorem Danych Osobowych napisz pod adres e-mail: rodobeata@gmail.com.   

Twoje dane będziemy przechowywać do czasu załatwienia Twojej sprawy i wygaśnięcia roszczeń z nią związanych. Przysługuje Ci prawo dostępu do swoich danych oraz otrzymania ich kopii, poprawienia, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych w każdym czasie. Podanie danych jest dobrowolne.

 

Szanowni Rodzice,

obawy środowiska nauczycielskiego potwierdziły się. Dwie organizacje związkowe: Związek Nauczycielstwa Polskiego oraz Forum Związków Zawodowych nie podpisały porozumienia. Ogłoszono bezterminowy ogólnopolski strajk począwszy od dnia 8 kwietnia 2019r., do którego przystąpili nauczyciele naszej szkoły. W zaistniałej sytuacji niemożliwe będzie planowe funkcjonowanie Szkoły Podstawowej nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Pawła II w Ciechanowie. Uprzejmie proszę Państwa Rodziców o zorganizowanie opieki dla uczniów. W szkole w dniach od 8 do 9 kwietnia 2019r. będą odbywać się jedynie zajęcia opiekuńczo-wychowawcze.

W przypadku zakończenia strajku nauczycieli zostaniecie Państwo natychmiast powiadomieni przez dziennik Librus. Stosowna informacja zostanie umieszczona na stronie internetowej. Informuję jednocześnie, że jako dyrektor szkoły dołożę wszelkich starań, by egzaminy gimnazjalne w dniach 10-12 kwietnia 2019r. oraz egzaminy ósmoklasistów w dniach 15-17 kwietnia 2019r. odbyły się według przewidzianego harmonogramu i bez zakłóceń.

Zgodnie z wcześniejszymi ustaleniami (dni do dyspozycji dyrektora) uczniowie szkoły podstawowej i gimnazjum w dniach 10-12 kwietnia 2019r. i 15-17 kwietnia 2019r. nie mają zajęć dydaktycznych na czas trwania egzaminów.

                                                                                Z poważaniem

                                                                                                                                                                                                                                                                                                           Aldona Krzywicka

 

 

zobacz nasze wiadomości22

Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 7

z Oddziałami Integracyjnymi

w Ciechanowie

mgr Aldona Krzywicka

 

Wicedyrektorzy

mgr Wioletta Kazimierska

mgr Marek Perzanowski

mgr Marcin Stępień

 

Nauczyciele pracujący w Szkole Podstawowej nr 7 

z Oddziałami Integracyjnymi w Ciechanowie

 

Edukacja wczesnoszkolna

mgr Bożena Klicka

mgr Teresa Konarzewska

mgr Małgorzata Szpejna

mgr Violetta Zaporowicz

mgr Anna Kaszubowska

mgr Anna Aldona Zgubińska

mgr Danuta Romkowska

mgr Ewa Górska

mgr Beata Krajewska

Edukacja przedszkolna

mgr Beata Jędrzejewska

Język polski

mgr Aleksandra Czajkowska

mgr Ewa Garlińska

mgr Małgorzata Włodarska

mgr Anna Tomczak

mgr Joanna Holm

mgr Joanna Godlewska

Historia

mgr Lidia Symołon

mgr Violetta Szcząchor - Romanowska

mgr Małgorzata Tyczyńska

Wychowanie do życia w rodzinie

mgr Sylwia Borcz

mgr Małgorzata Nowakowska

Język angielski

mgr Marzena Czekałowska

mgr Patryk Wądołowski

mgr Iwona Kołakowska

mgr Anna Tyszkiewicz

mgr Patrycja Imielska

dr Katarzyna Pichola-Kwiatkowska

mgr Wioletta Kazimierska

Język niemiecki

dr Katarzyna Pichola-Kwiatkowska

mgr Monika Nawrocka

mgr Wioletta Kazimierska

mgr Barbara Derbin

Matematyka

mgr Elżbieta Kamińska

mgr Anna Długołęcka

mgr Joanna Gałązka

mgr Katarzyna Palińska

mgr Anna Wiśniewska

mgr Iwona Kowalska

mgr Elżbieta Czajkowska

mgr Iwona Gronczewska

Przyroda

mgr Anna Naworska

mgr Marlena Wygocka

mgr Natalia Grabowicz

Chemia

mgr Iwona Gronczewska

Geografia

mgr Natalia Grabowicz

Biologia

mgr Małgorzata Nowakowska

Muzyka

mgr Anna Burszewska

mgr Hanna Długołęcka

Plastyka

mgr Marta Górska

mgr Hanna Długołęcka

Zajęcia techniczne

mgr Aldona Chrząszcz

mgr Agata Tylińska

mgr Natalia Grabowicz

Informatyka

mgr Katarzyna Palińska

mgr Anna Długołęcka

mgr Michał Długozima

mgr Marek Perzanowski

mgr Barbara Derbin

mgr Piotr Świercz

Wychowanie fizyczne

mgr Sylwia Borcz

mgr Barbara Chełmińska

mgr Arkadiusz Chełmiński

mgr Zbigniew Czajkowski

mgr Łukasz Komorowski

mgr Adam Nałęcz

mgr Krzysztof Truszczyński

Religia

mgr Ewa Pawlicka

ks. mgr Tomasz Dec

ks. mgr Łukasz Kamiński

mgr Piotr Świercz

Bibliotekarz

mgr Elżbieta Stawińska

mgr Agata Siatkowska

mgr Mariola Szcząchor

Pedagodzy

Pedagog szkoły

mgr Mariola Szcząchor

mgr Barbara Kleniewska

Psycholog

mgr Marcin Stępień

mgr Ewa Brzezińska

Oligofrenopedagog

mgr Katarzyna Kowalak

mgr Joanna Godlewska

Terapeuta

mgr Marzena Bastek

Pedagog wspomagający

mgr Kamila Radecka

mgr Dorota Krawczyk

mgr Anna Rzeczkowska

mgr Małgorzata Tyczyńska

mgr Barbara Kleniewska

mgr Katarzyna Kuchalska

mgr Mariola Sobczak

mgr Agata Tylińska

mgr Małgorzata Tyczyńska

mgr Małgorzata Szpojankowska

mgr Małgorzata Malinowska

mgr Mariola Kwiatkowska

mgr Joanna Humięcka

Logopeda

mgr Magdalena Czajkowska